A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

mundar nedir? mundar ne demek? mundar kelimesinin eş anlamlısı

mundar nedir? mundar ne demek, mundar eş anlamlısı, mundar anlamı, mundar açıklaması, mundar ile ilgili bilgi, mundar kelimesinin anlamı, mundar hakkında bilgi, mundar kelimesinin İngilizce Türkçe çevirisi ve tercümesi, mundar sözcüğü ne anlama gelmektedir, mundar kelimesinin eş anlamlısı, mundar wikipedia, mundar sözcüğünün eş anlamlıları...

mundar nedir? mundar ne demek?


1. bakınız murdar

mundar eş anlamlısı

mundar kelimesi geçen yazılar

 • Trefa
  Trefa ya da Taref : Musevilikte bir yiyeceğin dini kurallara göre yenilmesinin haram olması durumu (Mundar). Bu kelime “Kaşer ” (koşer)
 • Şohet
  Şohet eğitimini almamış kişi tarafından veya şehita kurallarına uyulmadan yapılmış kesim hayvanın etini trefa (Mundar) hale getirir.
 • Koşer
  Şehita eğitimini almamış kişi tarafından veya şehita kurallarına uyulmadan yapılmış kesim hayvanın etini trefa (mundar) hale getirir.
 • Üçköprü, Kaynaşlı
  Efsaneye göre bir çobanın 200 koyunu çeşitli nedenlerden dolayı mundar ölmesi veya köylülerin mundar ölen hayvanlarını bu yöreye
 • Ortaköy, Çorum
  En yüksek nokta batı ve kuzey yönünde kuzeydoğu-güneybatı doğrultulu uzanan Karadağ kütlesi üzerindeki Mundar gölbaşı tepesi oluşturur.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu yapan Sen olabilirsin!Facebook'ta Paylaş

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yaz ( Formu eksiksiz ve doğru doldurduktan sonra, Gönder butonuna basınız.)

Teşekkür ederiz.

Yorumunuz yönetici onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.